| Klara a întrebat:

Ne ducem catre comunism din nou crying Nu-mi vine sa cred. Noul presedinte va fi Mircea crying Nu se poate angry In ce tara mai traim?!?!?

6 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Asa este din pacate. din nou comunism... Oribil!

| Paris a răspuns:

Si ce voiai papusa, sa iasa iar basescu, sa-i cumpere casa lu eba de nu stiu cate milioane de euro? Lasa asa, daca tot fura, sa fure pe rand, de ce sa fure doar basescu? Oricum, veti vedea cat de bine ne va fi happy

| Tabii. a răspuns:

NU-mi vine sa cred.:OMa bucur nespus de mult ca e Geoana presedinte.Bai oameni buni nu spuneati voi ca e criza?raised eyebrows

| Tabii. a răspuns:

Exact Paris, sunt de aceeasi parere adica pan acum:e criza domne' nu ai sunt bani nu stiu ce bla bla... si acum? Basescu?laughingcare n-a facut nimic decat sa se certe si sa dea oamenii afara de la servici.

| shawnee a răspuns:

A fost prea increzator geoana. s-a culcat presedinte si s-a trezit DOWN! laughing S-a facut dreptate.Basescu presedinte! \; d/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu va mai fi criza din momentul in care a fost ales Mircea Geoana presedinte Si ca va fi mult mai binewinking