| Lluvia_3263 a întrebat:

Neata! happy Am o intrebare. As putea sa sterg o intrebare publicata [ pe TPU ]? Daca da cum? happy FUNDA la primul care imi raspunde happy

Răspuns Câştigător
| tennyteen a răspuns:

Nu cred ca poti am incercat si eu!

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nu cred, si eu am tot incercat dar nu merge...

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Este foarte simplu! Dai la opțiunea „Contact" în dreapta paginii sus (scrie cu bleu) și o rogi pe Raluca să-ți șteragă întrebarea dorită. Dar îi dai și linkul. În câteva zile, Raluca (administratorul TPU) îți va trimite o notificare pe mail în care îți va spune că ți-a șters întrebarea. Dar în caz că nu găsești opțiunea, ai aici linkul: http://www.tpu.ro/contact

| bianca a răspuns:

Sus la contact
dai un mail si ii explici ca vrei ca intrebarea ta sa fie stearsa si un motiv intemeiat
sunt sigura ca raluca te va intelege si te va ajuta!
succes:*

| Christina a răspuns:

Poti sa-i scrii Ralucai (adminul ) sus in dreapta la contact.