| Simonikk a întrebat:

Neata la toata loomea...Azi este mult asteptata 1 Aprilie...cred ca stiti ce intrebare o sa pun :Ce varse stiti sau care vreti sa la faceti azi.repede cat mai multe glume de 1 Aprilie, dar nu vreau din astea prostesti cum ar fi:vezi ca ti-sa dezlegat siretul, cele mai bune dau funda si votlove struck

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da azi e ziua cea mai asteptata si mai ales e ziua mea, nu sunt interesat de farse ci de sarbatoare.

| Dakota a răspuns:

Azi cand ma duc spre scoala. am o librarie in drum. si exista niste gelatina. sau asa ceva. nu stiu dar este neagra di umeda si pot pune pe scan unei profesoare laughing vreau sa vad reactia. nu am mai fcaut asta niciodata
happy