| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Neata ma.Sunt plictisita si imi vin in cap o mie de intrebari ciudate.laughing Care e cel mai mare secret al >vostru?: Cel mai tare secret ia funda laughing)

Răspuns Câştigător
| SyMy24 a răspuns:

Pai daca ti l`as spune nu ar mai fi secret, nu?winking
Cele mai mari secrete ale mere sunt stiute de persoanele in care am cea mai mare incredere!
Daca as spune pe site secretul meu atunci...

In finehappy...Nu te pot ajuta la aceasta intrebaretongue

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Intr-o viata anterioara am luat premiul Nobel pentru Matematicahee hee
De asta acum nu-mi intra in cap, pentru ca atunci am lucrat prea mult cu cifrele si nu mi-a mai ramas inteligenta fractionara si pentru viata asta

| Angel_5977 a răspuns:

Tocmai ca e secret nu se spunelaughing

| anOnimăăăă a răspuns:

Nimeni nu o sa isi spuna secretele @FuckYouForever laughing

| protopopicitorescovici a răspuns:

Secretul meu e ca, cand o prietena de-a mea se duce cu o alta prietena ma supar iar ea ma intreaba ce am eu ii spun ca n-am nimica, iar eu ca sa scap de persoana cu care e prietena mea fac tot posibilul sa plece... iar prietena mea ma intreaba :oare de ce a plecat, iar eu ii raspund pai de proasta ce e laughing dar te rog imi dai funda ca am decat 3 funde big grin sad

| MrHaipa a răspuns:

I-am omorat papagalul unei vecine cu mingea happy si acum am mingea la ea laughing)