| Alexa_4667 a întrebat:

Neata TPU! Am vorbit cu mama mea si este de acord sa-mi dau pierce in limba. Pe 14 mergem la Roxy Tattoo, dar am o mica retinere. Imi doresc piercing-ul de peste un an, problema mea este ca nu stiu cat de bun este salonul. A mai fost cineva, este multumit de salon? Multumesc, o zi buna!

Răspuns Câştigător
| maria_7746 a răspuns:

Pai eu zic sa ai incredere...adica am prieteni care si-au dat pierce in limba pe banca in parc si nu au patit nmc.deci u la salon eu cred ca e okwinking