| 사람 a întrebat:

Neata TPU! Ce mai faceti? Eu vreau sa scriu si am nevoie de ajutorul vostru la ceva.Cine a citit Tabara de la Sibiu sa-mi dea si mie o idee ceva cum as putea incepe rezumatul kaci habar nu amthinking Dau funda la cel imi bun si vot.Scuzati categoria!big grin

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Cauta pe acest site si vei vedea rezumatul : http://referate.e-studenti.ro/cauta-referat-tabara-de-la-sibiu-rezumat.html

---> Si eu am citit cartea! E interesanta, dar are si multe faze plictisitoare!

---> Ma bucur ca te-am ajutat!
---> Daca nu gasesti rezumatul pe net., atunci poti sa scrii in mare ce ai inteles din acesta carte, nu este obligatoriu sa fie un rezumat lung si plictisitor! Mai bine scrii mai putin si mai bine!

---> Bafta! :::