| justme4 a întrebat:

Neata!
Va rog sa-mi spuneti ce parere aveti despre cover-ul meu.
Este Imagine de la John Lennon.
Multu!
http://www.youtube.com/watch?v=Obn3oVQ6a4c

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Ai voce buna dar canti prea incet. Adica pe la inceput se aude ca un murmurat iar apoi incepi brusc sa canti tare partea cu "aah aaah..." sau ma rog, te-ai prins ce zic. De asemenea, tot la inceput, dureaza prea mult sa inceapa melodia. Partea aia ar trebui un pic scurtata ca altfel este plictisitor. In rest mi s-a parut bine! Bravo!

| justme4 explică (pentru MouSSEauChoColat):

Multumesc, MouSSEauChoColat :)
Daca vrei sa fii anuntat/a atunci cand postez cover-uri noi, te rog sa dai like la pagina de facebook: https://www.facebook.com/Sunny.Butterfly14

| MouSSEauChoColat a răspuns (pentru justme4):

Cu placere. O singura problema: nu am facebook deci nu pot sa-ti dau like. Daca vrei si ai chef, imi poti trimite cate un mesaj cu link-ul noului cover. Asta doar daca imi vrei feedback-ul.