| BondGirl a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep. e vorba despre o situatie prin care trec deseori fete de varsta mea.asa cred eu[big grin]. Deci. e un tip pe care il plac foaaarte muuuult[:X], numai ca diferenta de varsta e undeva la cinci ani[sad]. L-am abordat acum ceva timp, iar el mi-a raspuns afirmativ, ca vrea sa incercam ceva impreuna, numai ca el si-a cam batut joc daca pot spune asa.Ma suna foarte rar, ne vedeam rar, dar "eram impreuna"[chatterbox]. Am terminat cu toata joaca asta dupa scurt timp, dar nu pot sa inteleg de ce a tinut totul in gluma, putea sa spuna de prima data. Acum, nu ii mai acord atata atentie, chiar daca il plac inca foarte mult, dar el, nu stiu, nu mai inteleg nimic.Ma priveste uneori de parca l-as atrage intr-un fel. Tin sa mentionez ca tipul are altfel de asteptari de la o "relatie", dar cu mine nu a mers.Si acum se baga in seama cu mine, tot felul de reactii atunci cand ma vede in club.ehhh,as vrea sa stiu ce e in mintea lui.Deci astept parerile voastre, sfaturi.multumesc anticipat![on the phone

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se uita la tine in felul ala pentru ca probabil i-ar placea sa te aiba in patul lui.Ai incercat o data cu el, nu a mers ce mai insisti?
Tipii astia care cred ca cu cat ai mai multe fete cu atat esti mai barbat sunt batuti in cap.Si tot ei se plang ca nu gasesc dragostea, ca nu mai sunt fete cuminti etcchatterboxCe stupidstraight face
Asa ca renunta in a-ti mai bate capul cu el si cauta un baiat mai normal, daca se mai poate gasi asa ceva

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Parerea mea este ca te considera prea mica pentru el, crezand ca daca este cu 5 ani mai mare poate face ce-l taie capul. Foarte bine faci ca nu ii mai acorzi atentie! De obicei, varsta nu este un factor de luat in seama atunci cand doua persoane se iubesc, se respecta, si nu tin cont de parerea prietenilor sau a celor din jur. Atat iti spun: Esti o fata inteligenta, frumoasa si afectuoasa si o sa gasesti un baiat care te va iubi si te va respecta. Bafta!

pa, pa.

| ºPishcotº a răspuns:

Hey si mie mi-a placut de un baiat tot mai mare ca mine cu cinci ani! Bun am incercat sa fim impreuna da' cand am observat ca nu prea mai este interesat, nu l-am mai bagat in seama ca inainte, mai rarut ca-i mai dragutlaughing)! Si acum ma cautahee hee. Da' nu prea mai vorbesc asa mult cu el, il las sa vada cum e cand o persoana te trateaza cu indiferentahappy...Deci si tu poti face la fel! Te pup>:d

| dddd_8517 a răspuns:

Daca era potrivit pentru tine, se comporta diferit la prima "relatie" sau mai bine zis incercare de relatie.
Te inteleg ca iti place foarte mult, dar crede-ma ca vei gasi pe altcineva, ca sa te merite, iar tu te vei simti cu adevarat apreciata, si multumita alaturi de respectiva persoana ce va apare.
Baftabig grin

| BondGirl explică:

Am mai trecut prin asta(eram mai micuta si mai fraieralaughing ), iar acum tipul umbla dupa minelaughingil dau replici pe care mi le arunca el pe atunci.Eee...roata se intoarcelaughing sper ca si de data asta va fi la fel.As fi in extazlaughing Nu sunt o fire care cedeaza usor, dar recunosc ca tipul asta de acum ma atrage foarte tare si i-as da un meci pe cinstelaughing):p sa ma tina minte...laughing