| SeNyS a întrebat:

Niciodata nu m-am considerat frumoasa, si nici nu ma consider, orice mi-as face tot nu pot zice despre mine ca arat bine, ma demoralizeaza ft multsad, asta e una din zilele alea nasola cand ma simt la pamant, aveam planuri sa merg cu prietenii la disco, planurile s-au schimbat, si asa mult asteptam week-endul asta, deci=acasa voi sta, baiatul p care il plac, habar are de asta, fiindca ii place de prietena mea...si tot asa multe motive cand se strang intr-o zi, ma simt asa de nasol, incat imi vine doar sa stau si sa jelescsadcrying(... sper ca ati reusit sa intelegeti ce am vrut sa spun.in finestraight facetrebuia sa ma descarc undeva, si daca aveti vreo vb buna ceva, astept cu placere.Multumesc

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pui prea mult pret pe aparente. E suficient sa fii ingrijita si cat mai naturala.Asta e, nu toti suntem Feti-Frumosi si Ilene CosanzenewinkingSa zicem mersi ca suntem sanatosiwinking
Iesi si plimba-te prin parc e imposibil sa nu dai peste cineva cunoscut pe acolo si sa stati de vorba la un suchee hee
Lucrurile nu sunt nici bune nici rele.Noi le stricam privindu-le ori prea subiectiv ori prea obiectivhappy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!

imi pare foarte rau ca te simti asa. nu trebuie sa te simpti regina frumuseti nu? gandeste-te un pic ca nu toti santem la fel de exemplu eu sunt ca tine thinking asa este felul noastru nu numa noi santem sunt absolut sigura ca esti o fata foarte frumoasa si ai sa vezi ca o sa iti gasesti si tu un prieteni care o sa te placa cu adevarta asa cum esti tu fie ca esti buna sau rea happy asa cum pentru fiecare fata exista un baiat pentru cele pitzi sunt chiar 2 sau 3 laughingdepinde daca vrei sa mai vorbim poti sa imi dai idul tau si o sa til dau si eu pe al meu. sper ca tea-am ajutat cumva
pa pa happy

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Eu sunt de parere ca trebuie sa te inveti sa te iubesti pe tine insati! Nu trebuie da te demoralizezi doar dintr-o parere care s-ar putea sa fie gresita.
Gandeste-te ca fiecare om te vede altfel. Poate ca unii chiar te vad frumoasa si de treaba, si chiar ar vrea sa fie ca tine.
Cat despre acel baiat...nu trebuie sa umbli dupa un baiat cand acela oricum zboara din floare in floare. Nu merita!
Tu nu poti face pe nimeni sa te iubeasca, dar te poti face o persoana iubita! Nu uita acest lucru!

| Daiana90 a răspuns:

Asa sunt si eu si nu trebuie sa te simti urata pentru astawinking. Baietii(toti, nu numai unul) o prefera pe ea, cand sunt cu ea ma simt un nimic, nimeni nu ma baga in seama. Dar incearca sa iti dai seama de ceva. Ei se uita dupa tipe ca ele pentru ca vad ca ele sunt disponibile, ca ele vor, ca dau din coada mai exactlaughing. Stii cum vine turma de caini in spatele catelei? Isi fac treaba si dupa aia o lasa, na fix asa se va intampla si cu ele, nu vor sfarsi binewinking iti garantez.Niciunul nu va sta sa se uite la ea, vor ajunge mai departe si etc si mult probleme vor urma.Asteapta pana vei gasi unul cu cap, care nu va da 2 bani pe astea care ti se par tie "frumoase", dar nu stiu suntwinking. Nu frumusetea le face, ci comportamentul ala de c***a intelegihappy. Ramai asa cum esti tu, nu te mai simti prost si cu atat mai putin inferioara, ba chiar esti superiara lor pentru ca tu te poti abtine si nu ti se aprind calcaiele ca si lorlaughing. Sper ca te-am ajutathappy:*:*:*:*

| kennyspark a răspuns:

Solutia ar fi sa postezi si hi5 ul. Eu personal voi fi sincer cu tine. Daca esti intr adevar urata sau nu esti chiar frumoasa iti voi spune :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kennyspark, esti, poate ca toti ceilalti baieti. cum adica solutia e sa postezi si hi5ul? si daca parerea ta nu este buna? oamenii ar trebui sa inteleaga ca felul in care aratam nu inseamna totul si ca este mult mai importanta personalitatea. plus ca parerile despre frumustete difera.