| Chetrica a întrebat:

NINTENDO WII + WII SPORTS + WII SPORTS RESORT... vreau sa imi argumentati de ce ar/n-ar trebui sa mi-l cumpar... si de unde as putea sa il iau cel mai ieftin(nou nu la mana a doua).

Răspuns Câştigător
| Remhq a răspuns:

Sincer,WII era distractiv la inceput, dar acum a ajuns plictisitor.am un prieten care a preferat sa isi cumpere X-Box, dupa ce a vazut ce poate WII.acum WII-ul sau sta aruncat prin coltul camerei. Daca te pasioneaza miscarea, cumparal.dar sugestia celor mai multi ar fi ori un X-Box ori un PS3/PS2 sau chair PSP! Cat despre pret, nu stiu care sunt posibilitatile tale deci nu iti pot spune de unde il poti lua cel mai ieftin.Cel mai ieftin pentru posibilitatile mele am vazut in Careffour cu 400-500 lei.
Sper ca te-am ajutat! happy

1 răspuns:
| Chetrica explică:

Remhq, mersi, am renuntat la WII in favoare unui set de palete de masa(butterfly - profesionale) + niste mingi profesionale.