| Chetrica a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un NINTENDO WII + WII SPORTS + WII SPORTS RESORT... vreau sa imi argumentati de ce ar/n-ar trebui sa mi-l cumpar... si de unde as putea sa il iau cel mai ieftin(nou nu la mana a doua).

Răspuns Câştigător
| Skillzx55 a răspuns:

Nu til lua sfatul meu, cel mai bine ar fi sa iti iei un xbox 360+kinect din cauza performantei sale ridicate, intr-adevar este mult mai scum (1500lei) dar merita + ca nu ai nevoie de un controler decat pentru jocurile care nu sunt pentru kinect ( iti merg si jocuri kinect si jocuri xbox360 simplu) asta e doar un sfat a si sa il iei de la aletex sau domo sti ca nu te fura aia, bafta

2 răspunsuri:
| Chetrica explică:

Bugetul e de 750 de lei, si ma atrage Nintendo Wii pentru ca nu sunt adeptul jocurilor serioase, imi plac mai mult jocurile mai pentru copii(dat fiind ca am 13 ani m-am gandit ca mi s-ar potrivi).

| Duni a răspuns (pentru Chetrica):

Salut, am eu un Wii + Wii Sports + Wii Sports Resort, negru, il am de 3 zile, cumparat de pe amazon.de (am factura), garantie 12 luni la amazon, l-am desfacut doar ca sa ma asigur ca functioneaza. Daca vrei pot sa-l modez. Daca esti interesat poti sa ma suni la nr. 0769177137 sau sa-mi lasi aici un mesaj.