| AnaBonteanu a întrebat:

Niste baieti de la mine din clasa ma plac dar toti sunt... tampiti.
Astazi i-am zis unui coleg ca il plac dar a spus ca el nu ma place.crying
Cum sa aflu daca nu ma minte ca nu ma place?

Răspuns Câştigător
| oOoRubyoOo a răspuns:

rolling on the floor
e greu sa accepti adevarul nu?
si totusi asa se ajunge cand vin toti retardatii pe net si gasesc sfaturi gen:fii inabordabila, prefate ca nu o/il placi, fa-l/o gelos/asa

2 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Da ma asa e, cel mai bun sfat e o greseala laughing trebuie sa faci voodoo ma!winkinglaughing

| SpatariuMihaela a răspuns:

Nu poati sa stii sigur nimic.Baietii sunt complicati.Singura metoda sa deduci ceva e dupa felul cum se poarta cu tie.Mult succes!