| Roxysad a întrebat:

Niste idei pentru un id? ma cheama Roxana (sh Florentina daca va ajuta la ceva laughing)... cele mai bune fundita :d

4 răspunsuri:
| FunkPunk a răspuns:

Pai o sa incerc sa te ajut cu ce pot:sweet_roxy_1999///roxy_1999///☺roxy☻///☻roxana☺///roxy_adora_(pui un gen de muzica)///♥roxy♥///r0xy_r0x@n@/// flory_roxy///flory_love_roxy///☺flory☻///☻florentyn@☺... sper ca te-a, ajutat fundita?

| FunkPunk a răspuns:

sweet_roxy_1999///roxy_1999///☺roxy☻///☻roxana☺///roxy_adora_(pui un gen de muzica)///♥roxy♥///r0xy_r0x@n@/// flory_roxy///flory_love_roxy///☺flory☻///☻florentyn@☺

| AndreeaD12 a răspuns:

Flory.roxy_sad, roxy.sad99, florentyna.sad26 (in fin e pui ce numere vreibig grin)

| emm95 a răspuns:

Rox_xana; roxxie; rox_flo happy