| AlexandraFlorentina a întrebat:

Vreau si eu idei de nume pentru Instagram, ma cheama Alexandra Florentina dar nu trebuie sa fie neaparat cu numele meu. Cele mai multe si care imi plac mai mult primesc fundita ???? Merci! :*

16 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Încearcă să te gândești la starea ta sufletească. Apoi, multe nume există deja și va fi nevoie și de cifre.
Încearcă să faci anagramă din numele tău și alege cel mai bun răspuns.

| RAY a răspuns:

Florentina_alexis

| Catrice a răspuns:

AleFlore, nu vrei să-ți dam și alt nume?

Floxandra
FloXandra
TinaAle
PufuleteleFlore
AlexaPufarina

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Ce nume nesanatoase auzi pufarine, pufuleti laughing chipsuri, napolitane, coca cola

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Bere, țigări, cafea, chipsuri, ciocolata rolling on the floor asta ziceau acum ceva vreme în trenuri niște oameni mai colorați

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Mîndruță, tu ce nume ai?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Ioana a Glanetaşului

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Stop, stop smecheria, sigur nu esti selena gomez?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Hi, I'm Shakira and you are my number one.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Https://www.youtube.com/watch?v=K7Nj65PddFs

eu are my number one

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Tu este bolând? Ce se facem cu milion? Miliard cu miliard!

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Materialisto

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

În 9 zile va fi 2019, anul în care banul guvernează. Trust me.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Sa inteleg ca scopul tau e doar banul atat?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Scopul meu: sa fac bani în tinerețe ca sa ii cheltui la bătrânețe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@l€X@ndr@ ar fi un nume bun de insta. Eu asa am numele, cu caracrere speciale