| anonim_4396 a întrebat:

Niste pareri de filme cu adolescenti?

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Păi, sunt o grămadă, uite aici o listă. :)
http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-adolescenti/

Eu îți recomand filmul TRUST (pe română este ÎNCREDERE). Este bestial! Merită văzut + că este și nou filmul. Joacă o tipă drăguță în el, iar povestea este 100 % reală. Asemenea cazuri sunt și în realitate, din păcate. :(

| Brâncuşi a răspuns (pentru Andarock):

Bun film, l-am vazut si eu, merita...Alexandra mai poti viziona si alte filme de dragoste, adolescenta cauta tot pe cinemarxhappy O seara placuta Andrahappy.

| Ebsghjs a răspuns:

Jennifer's Body love struck love struck love struck

| TheGameBoss a răspuns:

Poti sa te uiti la El barco...cand vine sfarsitu lumii de la nu stiu ce aparat acesti adolesenti raman blcoati pe o barca si sunt nevoiti sa traiasca acolo si este si comedie...si ei incep sa se cunoasca si chesti din astea big grin e destul de reusit