| Madalina_1178 a întrebat:

NIste sfaturi de tinute pentru prima zi de scoala si coafuri care sa se asorteze cat de cat cu tinutabatting eyelashes poze va rog nu filmuletebatting eyelashes funda! happy

2 răspunsuri:
| Jesss a răspuns:

In prima zi de scoala, sunt de parere ca se potriveste orice atata timp cat e decent, in general ar trebui sa fie cele mai bune haine pe care le ai daca treci a 5-a, esti la o scoala nou, sau incepi liceul anul asta, coafura, nu stiu genul tau dar eu cel mai des il las desprins sau il prind in coada tongue depinde si de forma fetei tale; e putin inutil sa-ti dam poze cu ce s-ar potrivi avand in vedere ca tu nu ai hainele respective, nu te ajuta, decat daca iesi la cumparaturi, mai bine analizezi ce ai tu acasa si dupa alegi ceva care sa mearga tongue