| Raluca_6071 a întrebat:

Niste statusuri de idiferenta, pentru cele care au vrut intr. un fel sa ma vada cazuta la pamant si au reusit?
Dau fundita pentru cele mai multe :*

Răspuns Câştigător
| Special_girl a răspuns:

***Dusmanilor mei le doresc sa aiba 3 masini in fata caseitongueolitia, Ambulanta, Pompierii.
***De cite ori ma veti privi cu ura si manie, de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.
***Uita-te atent, dar nu insistent, priveste, dar nu atinge, te pot respinge, admira, si evident-ia-ti gindul.
***Prefa-te ca nu m-ai observat.
***Eu traiesc, tu stai.Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti, si n-ai.
***Cine ma iubeste e ok, cine ma barfeste ma voi pisa pe ei.
***Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste.
***Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce.
***M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea.
***Mai e putin, mai e un pic. Pana la maRele nimic. Mai e o cliPa sau un ceaS. Din tot ce-a foSt si-a mai ramas.
***mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva….
***De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang
***Suficient de matura ca sa stiu ce vrei. Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."
***Nu E nevoie Sa Ma placa toata Lumea.La fel Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe toti!
***Daca eu sunt subiect de barfa … Atunci tu estio tarfa! Tu impotriva mea … Eu mereu deasuprata!"?:-
***Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta…. Zambeste celor care te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe care ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…
***Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut, si daca nu a fost asa. a fost pentru.ca n’am vrut!
***Stiu ca sunt diferita in felul meu, si ca uni nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac.
***

4 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Nu te da batuta, nu te asa invinsa, ridica-te si zambestele. Zdrobeste-i pana ii vezi la Pammant si pe ei.

| VodkaCoca a răspuns:

Pai si tu nu le arata ca au reusit sa te doboare, fii tare, fii indiferenta, lasa lumea, ca in ziua de azi.
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-au picat 4 numere la 6/49! big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/. Indiferentssa` facee` totull lipsit de sens:-J... Ce nu iubessc`:X mi`ee` indiferenth`!