| CristineDelaruss a întrebat:

Niste statusuri in engleza [si romana], fara : bani, sukari, frate, sau orice cuvant de asta, si statusuri "fara fite" cum se zice mai nou.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| elmo2011 a răspuns:

Would you destroy something perfect in order to make it beautiful? happy

1 răspuns:
| MiK3L a răspuns:

Iti dau daca vrei asa mai de dragoste :X laughing Sunt departe mult de tine
ca si ceru` de pamant
dar aceasta despartire
nu ma face sa te uit.

Love is in the air everywhere you look around

Love is in the air.

As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea "

eu fara tine sunt ca cerul fara stele:X:X

imi cade o lacria pe obraz si ma intreb ce e cu mine………dar un singur lucru stiu mi-e tare dor de tine

You belong to me
I belong to you
Fire from my heart
Burning just for you
When you’re far away
I’m in love with you
Feeling that so high
What can i do …; x