| SmileAgain a întrebat:

Niste statusuri pentru baieti cu ochi verzi? happy

4 răspunsuri:
| Smiley97bla a răspuns:

Poți căuta pe facebook. De obicei acolo se postează cam toate stausurile pe care le știu happy

Peace happy

| Satango a răspuns:

Am ochi verzi, privirea goala. Din ce spun te bag in boala.
Ochii verzi sunt prea frumosi, Nu's nici rai nici rusinosi, Te privesc adanc in fata ...Si intra in a ta viata
Din culorile Frumoase, eu doar una am ales, Ca toate sunt dragastoase, Una a facut progres, Ochii mei strapunsi de lacrimi sunt frumosi ca'ntodeauna, Na'u nici dor dar n'au nici patimi Si mereu iti intind mana.Si ti-am spus culoarea lor? Pentru care unii mor? Iti zambesc usor si lin. Ei sunt verzi spre cristalin
Ochi verzi niciodata sa nu-i crezi, ca te-omoara te, baga-n boala, te ameteste dar sa stii ca te iubeste
Funda? :X

Răspuns utilizator avertizat