| mirunalove2 a întrebat:

Hey vreau si eu niste statusuri de iubire si prietenie :*:* d-au funda :X

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine creezi tu ceva decât să folosești statusuri care se găsesc peste tot, a căror idee nu îți aparține, deci nici like-urile sau reacția persoanei nu ar trebui să te facă să te simți satisfăcută?

Sunt multe site-uri pentru așa ceva. Google it. Dacă tot insiști.

| Xenya a răspuns:

Buna!
Poti incerca asta:http://www.statusbun.com/? cat=1

| sSakuraSs a răspuns:

Tu aduci culoare in viata mea :* Cand iubesti nu e nevoie de cuvine, totul se simte. Tu ma-i invatat ce-i iubire. Romeo si Julieta si-au dat viata in numele iubiri, iar tu nu esti in stare sa-mi trimiti un amart de mesaj. Taci si saruta-ma! Urasc cand ne certam! Un prieten adevarat este acela care NU uita niciodata de tin! Un prieten adevarat iti vede prima lacrima, o sterge pe adoua, si o opreste pe a treia. Nu sunt singur in ploaie si vant am cei mai buni prieteni de pe pamant. Un prieten adevarat nu te lasa sa faci prosti singur. Un prieten este acela care iti cunoaste toate defectele, dar iti scoate in evidenta calitatile. Dragostea e atunci cand am ciocolata zilnic in ghiozdan, iar tu o i-ei mereu, desi O pun in acelasi loc... Un copil isi intreba un bunic : - Bunicule ce insemna iubire? - La un fluture ce este mai important aripa stanga sau drepta? Iubirea e ca o ciocolta cu nimeni nu vrei s-o imparti!

| sSakuraSs a răspuns:

Tu aduci culoare in viata mea :* Cand iubesti nu e nevoie de cuvine, totul se simte. Tu ma-i invatat ce-i iubire. Romeo si Julieta si-au dat viata in numele iubiri, iar tu nu esti in stare sa-mi trimiti un amart de mesaj. Taci si saruta-ma! Urasc cand ne certam! Un prieten adevarat este acela care NU uita niciodata de tin! Un prieten adevarat iti vede prima lacrima, o sterge pe adoua, si o opreste pe a treia. Nu sunt singur in ploaie si vant am cei mai buni prieteni de pe pamant. Un prieten adevarat nu te lasa sa faci prosti singur. Un prieten este acela care iti cunoaste toate defectele, dar iti scoate in evidenta calitatile. Dragostea e atunci cand am ciocolata zilnic in ghiozdan, iar tu o i-ei mereu, desi O pun in acelasi loc... Un copil isi intreba un bunic : - Bunicule ce insemna iubire? - La un fluture ce este mai important aripa stanga sau drepta? Iubirea e ca o ciocolta cu nimeni nu vrei s-o imparti!