| RaVuL a întrebat:

Noaptea trecuta mi s-a umflat maseaua tare zici ca am o nuca langa masea si nu stiu cum sa scap sa se dezumfle de aseara iau amoxicilina si metronidazol si inca nimic si maine e duminica si normal ca as iesi la un suc dar asa nu se poate.
Va rog

3 răspunsuri:
| florina15 a răspuns:

Dca ai propolis aplica pe masea,sau fa-ti un con de hartie bagati-l in urechea pe partea cu maseaua si da-i foc, s-ar putea sa funtioneze eu am facut si a mers dar nu am avut maseaua umflata, oricum incearac da nu singur sa te ajue cineva(daca e de la curent va functiona daca nu nu stiu). oricum succes

| DarkStarGW a răspuns:

Exista stomatolog love struck

| Adryan_8494 a răspuns:

Eu iti spun leacuri babesti. pui sare pe deget si apesi tare pe umflatura pana se sparge. si umflatura se cheama abces