| evelina_3448 a întrebat:

Nu, acum vorbesc serios, ce parere aveti despre Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| Patricia a răspuns:

Arata bine, e frumoasa, dar acum incearca sa para ceea ce nu este!
Mi se pare ca incearca sa joace un joc pe care ea nu poate sa-l joace
Ai vazut spectacolul cu "faimosul" Bieber?
Sa-ti iei revista Popcorn din ianuarie si sa vezi ce scrie pe acolo de ea
Oricum nu o sa ajunga bine daca o sa se mai droghezeoh go on
Si incasarile ei au scazut foarte mult din cate stiu
A uitat de unde a plecat (De la un rol intr-un serial pe care acum a zis ca il uraste)
Ea nu primea rolul in Hannah Montanna daca nu era taicasu
Ea acum vrea sa se multe cu Liam bla bla bla
Mie mi se pare ca exagereaza!
Eu nu sunt o fana si nici nu am fost
Acum chiar o urasc ca se da atata in spectacol
Se imbraca prea sumar cand fanii ei au de la 5 la X ani
Cam asta e parerea mealaughingTi-am dat si niste informatii desprea ealaughing

5 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

E draguta, are si voce, stie sa joace.Nu ca rahatu ala de Jbrolling on the floor

| MEMO a răspuns:

E destul de buna.
Dar de la un timp cam are figuri de actrita,(adica se drogeaza etc.)
Si pentr-u asta s-a certat si cu tatal iei si nu va mai juca un timp in nici un serial.

| figaro a răspuns:

-are voce
-joaca bine
-arata bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. mie imi placea mai de mult de ea... dar acum este o tarfa in adevaratul sens al cuvantului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paai e o drogata