| JanetteLarissaCiubotariu a întrebat:

Nu am cui sa povestesc cosmarul meu de moarte.Pot sa vi-l impartasesc voua? Sa-mi spuneti cum sa ma calmez sau cam sa nu mai am cosmaruri? Haideti sa incepem!
Eram in scoala cu colegii mei dar eram SINGURI CUC in scoala.Marcu,un inteligent din clasa,ne preda despre un om,, defigurat,, si ne spunea:
-Uitati! Are un picior de lemn si are gura cusuta cu un ac.Nu poate vorbi. Vorbeste doar cu literele pe care se pot vorbi fara sa deschizi gura spre exemplu:m, h...
Asadar eu stateam langa doua prietene.Deodata vreau sa merg in clasa la un domn profesor si le spun fetelor:
-Spuneti-i lui Marcu ca ma duc la baie.
Si am mers.Nu erau banci.Era numai catedra si un scaun de lem.Se aude un scarjait.Ma intorc de unde se aude zgomotul si este un om machiat,alb la fata,cu gura cusuta si cu picior de lemn.
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Deodata fug de el.Avea un pistol si il avea la ureche. Voia sa se impuste(stiu e ceva,, LOL,, si nu mai cititi daca va e frica)
Eu le spun colegilor:
-E Domnul -cel-Uratel aici(asa il chema)!
-ce spui? E departe! Prin Turcia!
Si apoi mergem.Si cum se face ca numai eu vad pata de sange de pe hol? In fine.Mergem mai departe.
In clasa am vorbit despre el,iar dupa o ora el a venit,si era cu o coasa.Le-a taiat capetele tuturor,iar cand a ajuns la mine, sa sinucis.
Cum sa nu mai visez astfel de minunatii? AJUTATI-MA! Dau funda!

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Hmm, interesant vis, eu unul cred ca te-ai uitat la prea multe filme/emisiuni horror, si te concentrezi prea mult pe aceste vise, ignorale, si nu te mai uita la filme horror, iti va fi mai bine.

| JanetteLarissaCiubotariu explică:

Scuze:s-a sinucis*