| yosyf1 a întrebat:

Nu am idee ce sa i cumpar prietenei mele de mos craciun. is cu ea de 2 ani/ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/lan%c8%9bi%c8%99or-love-4527110 Acum depinde si de bugetul tau. Daca te iubeste ea va aprecia gestul asa ca poti sa-i dai si ceva mult mai ieftin dar va conta ca-i daruiesti din suflet cadoul.

| DadyDana a răspuns:

Buna! ...Pai normal ar fi sa-i cumperi un buchet de flori(de preferat trandafiri), ii poti cumpara un set de bijuterii, sau doar un lantisor/o bratara/ un inel/o pereche de cercei, acum tu trebuie sa stii ce sa-i cumperi o cunosti destul de bine de doi ani, ii poti cumpara si o rochie/bluza ceva, oricum conteaza foarte mult si intentia! Sper ca te-am ajutat, si iti urez la multi, multi ani impreuna cu iubita ta!

| tpuforyou a răspuns:

Eu ai fac cadou o pisica si un buchet de flori!
O poti surprinde placut cu ceva asemenator! ))
bafta!