| Ratnagar a întrebat:

Ce ar trebui sa ii cumpar prietenei mele de craciun are 14 ai

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

O papusa Barbye?
o carte de povesti?
Un inel? argint.
Un parfum?
Un Brad?

| DeEaDeeutzaX a răspuns:

Clar ceva de plus...un ursulet pe care sa scrie love... fetele adora aceste cadouri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ii dai ce ii place ei cel mai mult...tu o cunosti cel mai bine, presupun ca sti ce chestii ii plac.In fine sa iti dau cateva idei :Un animalut mare de plus,Chestii finutze gen colier,cercei(meli-melo,fiora)o esarfa asa mai eleganta,o carte (jurnalul vampirilor daca ii place),un glob cu ceva in el asa de sarbatori,o jucarie personalizata de tine pe care sa scrie ( te iubesc,pentru prietena, pentru bff, te iubesc etc)sper ca te-am ajtat.

| Dorifortrue a răspuns:

Iai un ursu|ets mare si daca poti...Mergi persona|izeazza`|