| cristy1993 a întrebat:

va rog helpp! Dati-mi idei ca sa ii cumpar prietenei mele de craciun? Dati-mi idei, cat mai multe

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Pune o poza cu voi doi in rama sau relaizeaza un album cu poze le voastre de cand sunteti impruena si pana in prezent(daca nu i-ai mai daruit unul cu lata ocazie), cumpara-i o cutie de bomboane de cicolata si confectioneaza-i o felicitare in care sa-i urezi Sarbatori fercite si sa-i spui cat o iubesti si mai cumpara-i si un lucru mai "material" ca sa zic asa, ceva in legatura cu hobbyurile si preferintele ei, si, nu in ultimul rand, de bugetul tau, de exemplu o colectie de CD-uri cu muzica ei preferata, un DVD cu un film romantic de Craciun pe care sa-l vedeti impreuna in seara de 24 decembrie, o carte buna, din genul care o pasioneaza pe ea, eventual a unui autor din care a mai citit ea cu placere, un stilou cu penita de aur daca are preocupari de "intelectuala", ca sa ma exprim asa, un DVD cu un joc video daca o pasioneaza astfel de jocuri, un telefon mobil nou(daca are nevoie intr-adevar de unul), o bijuterie(un lantisor cu pandativ/o bratara/o perche de cercei din aur sau argint, un ceas de mana deosebit si elegant, un colier de perle etc), parfumul ei preferat, o trusa completa de machiaj sua de manichiura in care sa incluzi si 5-6 oje in nuantele care le poarta ea, o poseta eleganta din piele naturala, mata, intoarsa sau lacuita, o perche de pangtofi deosebiti, o rochie sau o bluza in culoarea ei preferata, o esarfa din matase naturala cu un imprimeu deosebit, un obicet decorativ, o iconita pictata manual sau imbrcata in argint cu Nasterea Domnului, un bibelou sau daca vrei un cadou deosebit, pe care agrantat nu-l va uita niciodata, un catel daca nu are deja unul si stii ca isi doretse de mai mult timp. Sarbatori fericite alaturi de prietena ta!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Confectioneaza tu ceva, cred ca va aprecia mai mult...

| IonelaaaS a răspuns:

Parfum,inele,cercei, chesti de astea. oricum dragostea ta cred ca deja o are

| emiliaalexandra a răspuns:

Parfum,ceas,ursulet de plus urias,

| elisadaia a răspuns:

Sincer depinde de carancterul ei cred ca nu dai gres cu doua medalioane unul pentru tine si unul pentru ea sau poate un mp3 cu o forma draguta sau ceva electronic

| cristy1993 explică (pentru elisadaia):

Chestia asta cu medalioane este o idee destul de buna.
Chestia este ca i-am facut cadou cam tot ce se putea, de la flori, la puzzle personalizat, s acum chiar nu stiam ce sa mai fac cadou.
Ai un link ceva?

| elisadaia a răspuns (pentru cristy1993):

Cauta pe google cora silver Iasi nu iti garantez dar sunt ieftine si frumoase

| DeeDee10 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi ceva dragut, ce i-ar placea oricui