| anonim_4396 a întrebat:

Nu am mai sarutat pe nimeni pana acum. Cum se face?

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu stiu cati ani ai ca sa pot discuta cu tine acest subiect? Esti fata sau baiat? Lasa totul sa decurga normal, fiindca si sarutul va veni de la sine.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Inghite balele, intinde buzele si oleaca limba si te descurci mai departe fara indoiala.

| xibalba a răspuns:

Cu curaj, ca asta lipseste de obicei la multe persoane

| CrucifiedCountess a răspuns:

Va apropriati buzele. le lipiti... te inclini 40grade si-ti bagi limba in gura lui... si-o cauti pe-a lui.

| Just mE:x a răspuns:

De obicei vine de la sine nu trebuie sa fii stresat\a doar gandeste-te la persoana aceea si in fond oricum ar fi o sa va placa, daca tineti unul la altul sau va iubiti.restul nu mai conteazahappy succes:*

| lifeForJesus a răspuns:

Sti tu foarte bine...

| vlad91 a răspuns:

Ii scapi limba laughing pardon hee hee vezi ca sunt si tutoriale pe net despre cum sa inveti sa saruti oricum asta vine de la sine :-J stai calma nu se naste nimeni invatzat ... o sa fie bine :-J