| gabriela007 a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? ( in afara de internet). Eu acum ma plictisesc cryingsad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste, o carte sau revista, iesi afara la aer, la o plimbare, mergi in vizita la rude, prieteni sau asculta muzica si gaseste-ti prin casa sau afara de ocupatie.

7 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

Du-te si tu sa te plimbi cu o prietena. Sau plimba-te cu rolele sau cu bicicleta.
Sau citeste o carte.

| sabiiiiiina a răspuns:

Ce chestie. si eu laughing

| f a răspuns:

Pai poti sa vorbesti cu prietenii sa va duceti undeva, poti sta cu parintii, poti sta la televizor, poti citi vreo carte sau revista, pti sa faci clatite(cauta pe net daca nu stii sa faci sau intreaba pe cineva) sau floricele apoi sa le mananci, poti sa mergi singura prin "cel mai popular" parc unde exista o posibilitate mai mare de 65% sa intalnesti pe cineva cunoscut, poti asculta radioul, poti sa dormi.etcthinking

| gabriela007 explică:

Ms pentru raspunsuri happy

| Natassha a răspuns:

Corectare: in timpul liber nu stau pe net, in timpul liber citesc.
De fapt, nu prea am timp de timp liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unu cant cu clapa big grin big grin big grin

| Luuuv a răspuns:

Buna MaDa! Ce faci? Pai nu stiu...sa vii pe la mine la bloc, sa citesti o carte... ntztntztntzt si iti mai zic pe mess poate laughing