| Butsilee a întrebat:

Nu ati observat ceva rolling on the floor De aproape de o luna nu a pus nimeni intrebare despre miley cyrus rolling on the floor Nu ma intereseaza id ei, cati ani are, unde sta... poracrii...laughing Ma intereseaza daca va place cum canta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa vezi in secunda 2 ca apar intrebarri despre mersi miley chatterbox.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Are cateva melodii frumoase insa din categoria tinere sperante o apreciez pe Demi Lovato.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Impusca-te.

| St!L a răspuns:

Nu ai ales bine categoria.

| Butsilee explică:

N-am pistolwinking

| Alissa193 a răspuns:

O daa, sincer daca ea e mare vedeta nu inseamna ca si aici trebuie de scris in fiecare zi pe prima pagina despre ea. Mie personal nu-mi place cum cinta si din articolele peste care am dat de am am concluzionat ca i s-a cam urcat celebritatea la cap.Anyway fiecare cu viata lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu s-a mai pomenit de aia "de aproape de o luna" (eu nu stiu, te cred pe cuvant), ai zis tu sa vii si sa ne dai cu tesla-n c?