| airam a întrebat:

Nu credeti ca pe siteul asta deja intra mult prea multi copii care posteaza intrebri fara nimic un sens?

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Da asa este,din pacate, nimic nu mai e cea fost sad sad tongue.Pun o intrebare nca nu ar avea ceva mai bun de facut happy. Desi uneori dau raspunsuri bune, ma satur de inrebarile lor in speical din categoria "Dragoste si Sex" care copii la o varsta frageda(13-14 ani ) vor sa faca sex straight face.

7 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Oooo.ba dawinking. de fapt eu cred ca prea multi prosti au acces la internet laughing parerea mea big grin

| BadBoyCristy a răspuns:

Multi cred ca au nume interesantlaughing.De aia posteaza intrebarilaughing.

| crysty97 a răspuns:

Sa sti ca uni nici nu mai respecta cactegoriile

| airam explică:

Gandecellaughinglaughing eu chiar as vrea sa fiu inca o data copilhappy dar dar nu sunthappy tu de exemplu esti unul dintre copiii ce pun intrebari far sensthinking

| AliceIDK a răspuns:

Nu ma intelege gresit... Unii copii nu prea au cap happy. Intebarile acelea si useri aia, dupa mine, sa nu aiba voie sa nu mai scrie ceva ceva timp happy. Acum e vacanta si mai toti au aflat de aces site. Intradevar 50 % psteaza intrebari banale, fara nici un sens care educa copii de 6 -10 ani la prosti. Unii copii mai mari sau mai mici pun intrebari cu un sens, care nu sunt banale sau bune de nimic. Recunosc.si mie mi se par nele intrebari ale mele banale, da sunt ale mele. Nu ar trebui sa judecam pe nimeni dupa aceasta careacterizare a lui. Nimeni nu este perfect, zicea o vorba din batrani... Te kiss.

| gandacel96 a răspuns:

De exemplu: tu!

| gandacel96 a răspuns:

Dc pun draga intr fara sens?
mi-am sps parereatongue