| LiveYourLife a întrebat:

Nu-i asa ca indiferenta este cea mai buna arma impotriva unor >persoane?:

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da, asa este !

| Libelle a răspuns:

Da...
Si la fel de adevarat e ca o folosim prost...foarte prost uneori.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ai perfectă dreptate, este cea mai bună, cea mai eficientă și cea mai durereasă armă care există.
Să ai o zi cu zâmbet!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Da. ft adevarat. poarta-te cu indiferenta ca nu mai exista oameni care sa te pretuiasca si sa tina la tine. decat parintii.

| blondaa_2641 a răspuns:

Absolut! cu indiferenta ranesti cel mai tarebatting eyelashes

| bebetho a răspuns:

Este o foarte buna arma, chiar si atunci cand esti luat de prost, dar asta nu intotdeauna!

| Freedom_1119 a răspuns:

Indiferenta este cea mai buna arma pentru persoanele care tin la tine.indiferenta uneori doar mult mai tare decit o lovitura.si tacerea.se zice ca tacerea e cea mai preferata expresie a dispretului. Daca le combini ese o bOmBa.big grin happy

| CherryKiss a răspuns:

Foarte adevarat

| Geo_4096 a răspuns:

Da, asa este. Indiferenta doare cel mai tare!

| Memories a răspuns:

Din pacate dasad

| NiceBaby a răspuns:

Foarte corect. happy

| anirod a răspuns:

Treci peste momente grele asa-i? daca esti certat ca o fosta prietena foarte buna si tea deza, agit sau cu fostul prieten atunci asa e! Pt mine cel putin! M-am despartit de prietenul meu cu care am stat 6 luni impreunaa si acum ii sunt indiferenta! Poate sa faca ce vrea ca nu ma mai intereseaza! Este greu sa fii indiferent fata de o persoana foarte apropiata de tine dar cu timpu o sa-ti dai seama ca o sa-ti fie indiferent tie fara vreun efort!
timpul le face pe toate