| blue95 a întrebat:

Nu imi merge Burn Buddy si nu stiu ce are. Voua va merge? Oare ce credeti ca ar avea?

6 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Nici mie nu. mi merge frustrated. Ma enerveazaaaaaa!

by daiiwinking

| EllyFMS a răspuns:

Nici mie nu imi merge. cred ca rezolva vreo problema. ca la mine cel putin avea problema cu invitatiile ca nu le trimitea. probabil ca maine va porni

| dya_8470 a răspuns:

Va merge dar cred ca il mai imbunatateschappy

| gummy a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers.Actualizeaza versiunea pentru ca ai vazut ca da niste erori cateodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mia straight face
Cred ca il imbunatatesc laughing fac preturile mai mici si dau mai multa experienta laughing) love struck day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge, mi-am mutat casele peste teren[ca nu am caine] si acum nu mai pot sa le mut:@:@, pff:O, si am niste floriilove struck tare scumpelaughing