| alexvasilache a întrebat:

Nu imi merge sa bag id'uri in lista de ce? Bag cateva id'uri si dupa nu mai merge trebuie sa astept putin si dupa imi apare nu stiu ce eroare. Ce e de facut? Multumesc:X

5 răspunsuri:
| Mi16 a răspuns:

Si eu am patit asa cand mi-am facut id nou, dupa vreo 10 id`uri nu mai mergea sa mai bag si am tot incercat in zadar. A doua zi am bagat vreo 50 de id`uri si au mers toate

| xVaLy56 a răspuns (pentru Mi16):

Intrebare big grin mi-am facut id-ul -> prima zi a mers bag 9 id-uri -> a2a zi tot 9 id-uri a mers sad tie ti-au mers cate ai vrut?

| Mi16 a răspuns (pentru xVaLy56):

Nu, mie 10 mi-au mers apoi a doua zi tot 10 cand am incercat, apoi seara cand am inecrcat iar am mai bagat 10 laughing

| b3STDoriftar a răspuns:

Stiu si eu bug-ul, fa alt id si iti faci schimb de liste cu tine. daca nu poti intra pe 2 id uri cauta pe net multi-mass e usor de instalat

| Ghiran_Gabriel_1976 a răspuns:

Imi apare eroare cind vreau sa introduc idiu in lista de ce?