| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg ce este cu cu emailul de confirmare! Ma dispera ca nu pot sa mai raspund la intrebari si am dat sa se retrimita si am primit mailul si a zis ca a fost verificat dar tot nu merge sa mai raspund si tot asa zice ca trebuie confirmat emailul, sa dau click acolo. Ce sa fac ca deja am primit 13 emailuri de confirmare si tot nu ma lasa sa raspund! Funda

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Si eu am patit prostia asta. Eu pur si simplu n-am mai raspuns la acea intrebare ( oricat de tentant era laughing ) si gata. La celelalte intrebari n-am mai patit nimic big grin

1 răspuns:
| gabi_6965 a răspuns:

Fa-ti alt cont. dai fundita?