| Emeraude a întrebat:

Nu ma aflu in situatia pe care am sa vi-o propun, dar sunt curioasa cum se mai procedeaza...de exemplu, daca pe un semestru am scutire de la sport, iar pe semestrul doi vreau sa fac sport, cum se procedeaza? Media finala se va incheia doar cu media de pe al doilea semestru? Sau este nevoie de scutire si pe acesta? thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate.
Ti se pune media de pe semestrul in care ai facut sport.
A avut prrietena si colega mea.

4 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Poti face sport! Ti se inchemie media generala cu media de pe semestrul doi, dar daca vei vrea vreodata sa dai bacul la sport, iti va fi imposibil!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

De putut se poate, ex : sa ai manutza rupta ...sa fi operata si sa nu ai voie sa faci efort primul semestru si in al doilea sa mergi la doctor sa vada daca poti face sport.
Daca vrei, si sigur ca vrei laughing. o sa vb cu o prietena sa vad ce zice ea happy.

| Ianaaable a răspuns:

Eu stiu ca nu se poate. ori ai pe ambele semestre, ori pe niciunulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu ar avea dc sa nu se poataraised eyebrows ne e logic.
Sa zicem ca te operezi d apendicita.
Un semestru e recuperarea si pe al 2? nu ai cum sa mai ai scutire si pe al 2. nu iti da doctorul.