| dragutza a întrebat:

Nu ma prea pricep la engleza si as vrea sa ma ajutati un pic...(nu imi faceti tema, daca la asta va ganditi) in engleza la muzeu de pietre pretioase se spune: gems museum?

Răspuns Câştigător
| Brun3tte a răspuns:

Museum of precious stones- muzeu de pietre pretioase
:*

5 răspunsuri:
| betti a răspuns:

Asa e, asa mi-a tradus cind am cautat in dictionar! Exact traducerea asta in engleza pe care a scris-o Brun3tte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai varianta lui Brunet33te este cea mai buna de aici.Am cautat pe Google Translate si exact asa era.Si daca mai ai o intrebare pune-o si o sa iti raspundem la ea!

| daniela.m a răspuns:

Gems precious museum daca era gems museum era doar muzeu de pietre dar daca pui gems precious museum inseamna muzeu de pietre pretioase

| extazy01 a răspuns:

Dai click aici si vei avea cel mai tare dictionar englez:)
http://www.e-album.ro/membru.php?id=20776

| deea_3147 a răspuns:

Cauta pe nat pe traduceri