| DeeaDLove12 a întrebat:

Nu mai am messengerul in bara cu instrumente ce sa fac sa fie din nou?

2 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Ce Windows ai?
Ca daca ai W7, deschizi fereastra de Messenger, dai click dreapta pe iconita din bara si click pe Pin to taskbar.

| IstrateAdi a răspuns:

Dezinstalezi yahoo messenger din pc si il instalezi din nou big grin iar atunci cand iti apare sa dai next...etc terbuie sa fie o intrebare de genu... iar u trebuie sa o bifezi. daca nu e bifata deja big grin sper ca ti.am fost de ajutor happy