| White13 a întrebat:

Nu mai pot intra pe facebook, mi se incarca pagina extrem de greu, si dupa cateva secunde iau "Blue Screen". Ce sa fac? Cum sa rezolv problema? Scuze categoria.

1 răspuns:
| alesone18520 a răspuns:

Ai prea multe programe pe calculator pai sterge totul ce nu-ti mai trebuie dp calculator trimite-mi un meil sunt pe gmail adresa e alex.barglazan@gmail.com
zi-mi adresa ta sati mai zic cv daca nu o mers nu la toti merg apropo oricand poti sa imi trimiti 1 meil cati tot timpul sunt pe meil ciar si aucma sunt pe meil il am descis pm ok pa!