| DanielaElleena a întrebat:

Nu-mi merge facebook-ul, youtube-ul si mess-ul, restul imi merge si nu-mi merge nici pe laptop, ce sa fac?

12 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Nici mie nu imi merge.e ceva de la ei.

| thegame12 a răspuns:

Nici mie nu imi mai merge, acum am observat, mai devreme mergeahappy

| lidix a răspuns:

Nici mie nu-mi merge acum deci nu-i bai asteapta ^_^

| RocketStarStar92 a răspuns:

Sincer, cred ca mai bine astepti pana maine. Nici mie nu imi merg site-urile de socializare nici de pe laptop, nici de pe telefon, deci probabil e vreo problema de retea sau ceva de genul.

| Andrei5020 a răspuns:

Iti trebuie probabil un browser mai avansat, sterge coockies-urile si toata data de pe internet, instaleaza Adobe flash player si reader si ar trebui sa iti mearga.

| AnneMarie39 a răspuns:

Nici mie, imi merge doar google-ul. Ai net de la rds, nu?

| DanielaElleena explică (pentru AnneMarie39):

De la romtelecom

| adutzadragutza a răspuns (pentru DanielaElleena):

Si eu ..si am 10123974264 de nervi.ce naiba ar putea sa aiba straight face?

| DanielaElleena explică (pentru adutzadragutza):

Fraieriilaughing

| adutzadragutza a răspuns (pentru DanielaElleena):

Acum iti merge?

| DorinCosmin96 a răspuns:

Pff nici mie nu imi mai merge de o ora si cevasad