| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot descarca pozele de pe aparat pe calculator. pana acum puteam da de la un timp cand conectez cablul usb la aparat si calculator nu apare nimic ca si cum nu s-a intamplat nimic. va rog ajutati-ma!crying

4 răspunsuri:
| ChildrenOfBodom a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, ori o fii din cauza ca s. a defectat cablu sau poate e ca nu bagi prea bine eu a trebuit sa tin cu mana cablul in pc si sorumea umbla pe acolo vezi poate e din cauza ca nu il bagi foarte bine sau s-a stricat. ceau

| macgyver a răspuns:

Daca nu este cablul intrerupt pe undeva, atunci cand introduci cablul in USB, porneste si aparatul ca si cum ai dori sa faci o poza. La mine asa a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar tu ce i m dai im dai simie jocuri cu aparate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.