| Ionyyyy a întrebat:

Nu pot sa gasesc profilul unei prietene pe Facebook. Nu am blocat-o si nici ea pe mine. Am intrat pe alt cont si acolo o gasesc. Ce trebuie sa fac? Ajutati-ma va rog! Mersi :*

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Pai incearca asa:
Zici ca de pe alt cont merge, atunci intrii pe contul acela de pe care o gasesti, copiezi adresa linkului si o pui pe chat-ul tau unde vorbesti.
Dupa aceea intri pe contul tau si la mesaje iti apare link-ul.
Sau a 2 a varianta intri pe contul de pe care o gasesti copiezi link-ul intr-un text document, intri pe profilul tau adaugi link-ul salvat in text document intr-o fila noua si trimiti cererea de prieteniewinking

1 răspuns:
| Ionyyyy explică:

Multumesc!:*