| nastasevioleta a întrebat:

Am o intrebare despre Facebook: E posibil sa imi fac profilul privat doar pentru o anumita persoana? Adica nu chiar privat, sa-l fac sa nu il gaseasca deloc daca il cauta la "search". Pentru ca voiam sa ma uit pe profilul unei persoane, am cautat-o, dar nu aparea deloc.Si am intrat de pe facebook-ul unei prietene care stiam ca are persoana aia la prieteni,am cautat persoana si am gasit-o, si totul era normal.Dar cum se face ca eu nu puteam sa gasesc persoana pe facebook? E posibil? Cum? Mersi, si funda.

Răspuns Câştigător
| Un1kuL a răspuns:

Da e posibil.dai la setari de confidentialitate, apoi la manage bloking(undeva in josul paginii) si acolo poti introduce numele sau email-ul persoanei care vrei sa nu te gaseasca. apoi dai salvare.asta e tot. sper ca ti-am fost de folos.bafta

| nastasevioleta explică (pentru Un1kuL):

Da,mi-ai fost de mare folos.Meersi muult de tot.

| Un1kuL a răspuns (pentru nastasevioleta):

Cu placere. oricand :*