| sweetgirl09 a întrebat:

Nu pot sa ma hotarasc straight face. Voi ce ati alege dintre par buclat cu bucle rebele sau par bine indreptat?( am parul lung putin ondulat ) Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Parul drept e cel mai frumos, pare si mai ingrijit, si mai lung. love struck

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Parul drept. Arata mai bine, merge cam la oricine tinuta, pare mai lung, se potriveste cam la orice tip de faţă.

| Joannaa a răspuns:

Heii.Eu zic ca ti-ar sta bine cu bucle rebele ceva mai special decat cel indreptat care poti sa faci asta in fiecare zi.Bafta!

| AnemonaP a răspuns:

Am parul ca al tau,lung, si putin ondulat, unor fete le sta mai bine cu bucle, eu optez pentru par bine indreptat, rar imi fac bucle.Parul drept ii sta bine oricarei fete.Pe unele dintre noi ne avantajeaza parul drept, pe altele buclele.Conteaza cum te simti tu mai bine. :*

| pisicutzamik a răspuns:

Eu as opta pentru parul drept iar apoi impletit in spic, se poarta impletiturile:X

| DiazAndreea a răspuns:

Ti-ar sta bine si cu parul natural... iarna se poarta buclele rebele

| treiLEI a răspuns:

Bine indreptat! depinde cu ce te imbraci dar cred ca parul drept e OK.

| Linna_CatHu_1998 a răspuns:

Depinde si forma feteti tale acum, cum iti sta mai bine... Mie imi place drept happy

| danacretu1999 a răspuns:

Te-as sfatui buclat cu bucle rebele, deoarece este ceva mai original decit parul drept.