| UtilizatorTotiPentruUnu a întrebat:

Nu-s emo daca im dau unghiile cu negru si uneori fac cuafuri ciudate nu? xD
si port unele haine la fel ca ei...
nu e de rau no?puppy dog eyes
nu inseamna ca-s emo adica...
asa cred..., Nu?
adica im plc stilu il praktic dar NU cu TAIATU VENELOR ETC!
funda+vot!

Răspuns Câştigător
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Nu esti emo dar unii care te vad pe strada ar putea crede asta
eu te sfatuiesc sa porti chestiile astea pe rand si nu toate odata

3 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Esti emo?rolling on the floor

| Viorellilo07 a răspuns:

Emo sunt aia care sunt mereu tristi,isi tai venele, nu sunt emo din cauza hainelor, coafurilor, unghilor daca mie imi place sa imi fac "creasta" nu inseamna ca sunt punker sau rocker...

| eimicam a răspuns:

Nu esti emo si mie imi place cum se imbraca si stilul,esti emo doar cand te gandesti ca viata nu are rost si vrei sa-ti faci rau, nu e nimic rau sa te imbraci ca ei sau sa te cuafezi cu o coafura neobijnuta, eu cred ca nu emo