| Bl0w a întrebat:

Nu stie nimeni cum aflu codurile de bare de la Farmerama?

3 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Te duci la supermarket sau la magazinu' de la colt, cumperi o rama si te uiti. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un cod de bara : ilovecake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am eu 5 coduri care sunt valabile pana in 22 februarie 2011:
harvesterfun; seedomatic; foodmood; farmdroid; happyspinning. doua din ele iti dau 3 ore de grajdar unul din ele iti da 3 ore de recoltator; unul iti da o incercare gratuita la roata iar inca unul iti ofera 5 de superhrana...CU PLACERE SI BAFTA IN CONTINUARE