| mariutza a întrebat:

Nu stiti cam cat ar costa sa imi decodez telefonul? vreau sa pot fi si pe cosmote dar si pe orange.big grin

7 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Depinde de telefon. Eu am dat 20lei.

by daiiwinking

| Follwyou a răspuns (pentru daii):

Depinde de telefon daca il ai codat pe Orange sh vrei sa'l decodezi iti ia vre'oo 20-30 lei dar daca la telefon ai garantie sh treci dupa Orange pe cosmote garantia nu mai e valabila asa mi'sa int sh mie la telefon sh am sps ca nu o sa mai fac prostia asta...winking deci mai bine stai pe Orangewinking

| gabryel a răspuns:

Depinde de telefon un tovasas de-al meu si-a decodat telefonul cu 15 lei dar are un nokia cu lanterna, e model mai vechi.

| ZeroBarat1 a răspuns:

In jur de 25-50 de lei, in functie de service-ul la care te duci, apropo cand il decodezi poti fi pe orice retea vrei, ceao

| medex3 a răspuns:

20-25 lei :d.Sau chiar mai putin

| MosCraciun a răspuns:

Maxim 30 lei depinde de telefon...

| Alin_3802 a răspuns:

Păi cam 20lei costă o dekodare de telefon.