| Biiiultes a întrebat:

Nu stiti cat costa acum un iphone 4?

Răspuns Câştigător
| paulica123 a răspuns:

Iti zic eu daca il iei pe abonament il ii in jur de 10 milioane si daca nu gasesti si la 19-20 de milioane... mai bine ilo cumperi direct din magazi decat de pe okazii. e sacond -and poate e ceva stricat la el si ajunge foarte greu la tine si dcaa vrei sa le ei de la oameni destia de pe strada care le vand mai ieftin poate cine stie o sa vezi ca e furat si apoi vandut tie. Sper ca te-am ajutat funda? :*

6 răspunsuri:
| pirij a răspuns:

La mana a 2 a la un amanet, un iphone 4 in stare BUNA se gaseste la 1000 ron

| prizeFTW a răspuns:

Nou-nout am vazut si cu 2000 si ceva de lei sau second-hand am vazut cu preturi in jur de 1400 lei pe okazii.Ai grija de unde si mai ales de la cine cumperi, te poti trezi ca dai banii si produsul s-a pierdut undeva pe sinele ferate din Atlantic :-)

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, daca vrei nou, se gaseste undeva intre 2800-3000 lei sau daca vrei second il gasesti intre 1000-1500 lei

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru DiamantulAuriu):

Vezi ca e iphone 4 nu iphone 5...5-ul costa 2800-3000 lei. Iphone 4 il gasesti la 1500 de lei nou.

| MariaKTA a răspuns:

1.331 RON - 2.220 RON

| Stefi98 a răspuns:

2800 lei adica asa am vazut pe net... happy