| Mikiiiii a întrebat:

Nu stiti cum sami accesorizez hainele si rechizitele scolare(ghiozdanul, penarul...)
P.S.:trec pe cls a 7 happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Poti sa iti cumperi niste insigne cu smiley faces sau orice iti place tie, pe care sa le prinzi de ghiozdan. La penar ti-as recomanda sa iti cumperi unul nou daca poti, cauta modelul "Cocoon" de la Herlitz, e foarte dragut si putin incarcat, pentru ca presupun ca nu mai ai nevoie de asa multe in penar precum in clasele mici. In ceea ce priveste hainele, nu cred ca e cazul sa exagerezi de pe acum. Totusi mergi la scoala, nu la petrecere, asa ca o bratara fina si un colier la fel de discret ar trebui sa fie de ajuns. Pentru par poti incerca niste clame mai deosebite, iar alte accesorii chiar nu stiu daca ti-ar mai trebui. "Pastreaza-te" pentru liceu. laughing

| jknwtf a răspuns:

Pe tine in clasa a 7-a ar trebui sa te intereseze de scoala, nu de cum sa iti accesorizezi hainele si rechizitele. Si tine minte, nu lua droguri, nu sunt bune :****