| GaGy a întrebat:

Nu stiti un sait de unde pot lua videoclipuri de pe youtube ca apoi sa le postez in movie maker? Am incercat Savevid.com dar nu-mi merge videoclipul in movie maker...

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai daca tot faci un film pe movie maker de ce iti mai trebuie un alt videoclip? ti-l faci tu acolo nu?

| DeeDee a răspuns:

VDownloader merge pentru video-uri care nu au continut de la Sony. Dar exista un plugin pentru mozilla care iti permite sa salvezi video-urile in format. flv sau. mp4,. wmg. Ca sa le bagi in movie maker, trebuie sa fie. wmv, deci daca aleg varianta asta, fa rost si de un convertor.
Oricum ar fi, o s-a cam pierzi din calitatesad