| euuuuuuuuuu_7962 a întrebat:

De ce nu pot sa postez videoclipurile pe youtube? eu folosesc movie maker.

Răspuns Câştigător
| GoLeZ a răspuns:

Trebuie sa il salvezi din movie maker in my computer cand dai sa finalizezi clipul.cred ca tu ai salvat doar proiectul nu si clipul
dupa ce termini clipul.te duci la finish movie si dai save tomy computer
FUNDA?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Este bun programul pe care il folosesti! Dar vezi ca filmul sa nu aiba mai mult de 100 MB. Daca are mai mult salveaza filmul ca fisier MOV, apoi fa un cont pe youtube si incarca videoclipul! Repet: filmul sa nu fie mai mare de 100 MB! Bafta!